Hakkımızda

  • slide-0

Hakkımızda ;

OMEGA  Elektroteknik Elk. Enj. Mak. İnş.Müh.Tic.San.Ltd.Şti 2012  yılında Murat ARMUTCU  tarafından elektrik taahhüt, proje tasarım, danışmanlık ve proje yönetim faaliyet alanlarında çalışmak üzere Bolu ‘da kurulmuştur.

Firmamız, elektrik taahhüt işleri kapsamında yer alan; alçak ve yüksek gerilim tesisatları, jeneratör tesisleri, güç dağıtım sistemleri, aydınlatma sistemleri, enerji yönetim ve kontrol teknolojileri ve otomasyon sistemleri gibi konularda profesyonel olarak hizmet vermektedir.

OMEGA ,  kurulduğu günden itibaren müşterilerine ve çalışanlarına değer katarak, onlardan aldığı güçle gelişimini istikrarlı ve sürekli kılan; en üst düzeyde, zamanında ve kusursuz hizmet sunmayı ilke edinmiş bir takım ruhu ile en güvenilir firmalar arasında yer almayı hedeflemiştir. Çalışanlarının edindiği sayısız elektrik taahhüt ve proje tecrübelerini genç ve dinamik bir platformda buluşturarak, sektördeki deneyimini ön plana çıkan mühendisliği ile birleştiren firmamız, kısa süre içerisinde çok çeşitli firmalara hizmet veren bir konuma gelmekten gurur duymaktadır. OMEGA bugüne kadar  birçok elektrik taahhüt işi yüklenmiş; yüklendiği taahhütleri zamanında ve sorunsuz tamamlamıştır.

İşini iyi yapmanın verdiği güven duygusu ve müşteri memnuniyeti, firmamıza kurulduğu günden itibaren çok sayıda projeyi eş zamanlı olarak uygulayabilme yeteneği kazandırmıştır.

OMEGA, işine tutku ile yapan  profesyonel çözümler  demektir.